Акції та новини

28 декабря 2019

Привітання з Новим 2020 роком

Нехай у прийдешньому році здійсняться усі ваші мрії, а рідні та близькі дарують вам тільки радість та позитив. Також зичимо вам міцного здоров'я, миру, щастя, добробуту та наснаги на нові звершення!

12 декабря 2019

ТОВ «Італ Спорт» — технічний партнер ужгородської СДЮСШОР

Вже декілька років компанія «Італ Спорт» успішно співпрацює з однією з найбільших та найсучасніших спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву — СДЮСШОР міста Ужгород. Детальнішу інформацію про наших ужгородських партнерів можна знайти за посиланням.

1 декабря 2019

Новий каталог Givova 2019/2020

Компанія Givova презентувала новий каталог на спортивного сезону 2019/2020. Всі позиції у каталозі є актуальними та можна замовити у нас. Переглянути каталог можна за посиланням.

25 августа 2017

ТОВ "Італ Спорт" – технічний партнер Житомирської обласної федерації футболу

На останньому засіданні Виконкому Житомирської обласної федерації футболу було підписано угоду про співробітництво ЖОФФ із компанією Італ Спорт, яка є офіційним представником ТМ Givova в Україні.

22 марта 2017

ТОВ «Італ Спорт» — офіційний дистриб'ютор ТМ Givova в Україні

ТОВ «Італ Спорт» — офіційний дистриб'ютор ТМ Givova в Україні

29 сентября 2016

Кубок мэра Ирпеня

На прошлых выходных в Ирпене состоялся футбольный турнир для детей «Кубок мэра Ирпеня». В нём приняло участие 12 команд и около 200 детей. А большинство команд экипировано формой от ТМ Givova.

15 июля 2016

Ukraine Mixed open 2016 second round

15-17 липня на озері Тельбін м. Київ відбудеться другий тур відкритого чемпіонату України серед змішаних команд Ukraine Mixed open 2016. Організатор змагань — Центр Розвитку Пляжного Волейболу Спонсор турніру — ООО «Итал Спорт» — официальный дистрибьютор ТМ GIVOVA в Украине Змагання проходять за правилами пляжного волейболу. Система проведення — Double elimination гра до двох поразок . Основна сітка в залежності від кількості команд.

25 мая 2016

«МРИЯ Буковина» выиграла бронзу в экипировке TM Givova

Поздравляем наших партнёров волейбольную команду «МРИЯ Буковина», с бронзой в открытом турнире в по волейболу, который проходил в городе Хотин Черновецкой области!

6 мая 2016

F.C. Catanzaro начали новый сезон

Наши партнёры, F.C. Catanzaro начали новый сезон в КФЛЛ!

19 апреля 2016

Партнер Givova — победитель в Премьер Лиге открытого чемпионата Запорожья по мини-футболу

Поздравляем наших партнёров, команду Sich United, с победой!